Multimedia z našich stránek
(Strana 3)

Áčko přivezlo body z Koberov

K sedmému zápasu sezóny jsme zajížděli na půdu nováčka z Koberov a i přes stále nekompletní sestavu jsme věřili v další bodový zisk. A urvat vítězství se nám nakonec také podařilo, když v posledním možném zápase zabrala trojice bratří Ripplů s Jirkou a svým prvním bodem rozhodla o našem konečném vítězství 5:3.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Oslabený Ostašov vyhrál v Hodkovicích

K šestému zápasu sezóny zajíždělo áčko do Hodkovic a i přes nepříznivé vyhlídky, když nastoupilo bez dvou hráčů základní sestavy v šesti hráčích včetně nemocného Marka Dvořáka dokázalo vyhrát na místní horké půdě přesvědčivým výsledkem 6:2.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Béčko přehrálo Koberovy B

V utkání okresního přeboru si poradilo naše béčko s b mužstvem Koberov, vyhrálo na domácích kurtech 4:2 a úspěšně tak odvrátilo hrozbu hledání singlisty na příště.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Áčko vybojovalo remízu s Novým Borem

V pátek 25.5.  nás čekal druhý zápas na našem hřišti, a my tedy chtěli na domácí půdě opět naplno bodovat. Po špatném začátku jsme ovšem byli rádi za bod po remíze zachráněné z téměř beznadějného stavu 1:4.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerievideo

Těsné vítězství v žácích pro Semily

Ve čtvrtek 24.5.2012 se na Ostašovských kurtech uskutečnil v pořadí již čtvrtý turnaj krajské soutěže mládeže. Na pořadu dne byly opět dvojice, ve kterých se tentokrát sešla konkurence šesti družstev žákovského věku. Po dramatických vyrovnaných bojích si nakonec první místo zajistili žáci ze Semil o skóre před Šmidliboys "A" a Hodkovicemi.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Větrná loterie na Majáku s dobrým koncem pro Ostašov

Po páteční porážce jsme hned v pondělí pouze v šesti i s nedoléčeným zraněným odjely do Jablonce k odloženému zápasu s místním Majákem "A". Naštěstí pro nás domácí na tom byli velmi podobně a tak jsme uhrály ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách příjemný výsledek 2:6 pro hosty...

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Se Šmidliboys "B" smolně bez bodů

Ke třetímu zápasu sezóny zajíždělo áčko do Stráže na domácí půdu Šmidliboys "B" a tentokrát bohužel vyšlo ze vzájemného souboje se zkušeným soupeřem bez bodového zisku. Po smolně ztraceném prostředku zápasu prohrálo nakonec s celkovým skóre 6:2 pro domácí...

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vydřené vítězství proti nováčkům z Lučan

V prvním domácím zápase jsme přivítali nováčka soutěže z Lučan, který přijel s touhou získat své historicky první body v krajském přeboru. Jejich nesporná snaha nebyla korunována úspěchem především díky našemu kolektivnímu výkonu, kterému tentokrát vévodil především plný bodový zisk bratří Ripplů. Po těsné koncovce posledního zápasu jsme celkově zvítězili 5:3...

Článek obsahuje připojená média:fotogalerievideo

Prvenství v dvojicích získal Maják

Ve čtvrtek 10.5. se na kurtech v Ostašově uskutečnily krajské přebory v dvojicích žáků a dorostu. Z vítězství se nakonec radovali hráči jabloneckého Majáku před první dvojicí Šmidliboys Chotyně a Jiskrou Nový Bor.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vítězný vstup do sezóny v Semilech

K prvnímu zápasu letošní sezóny jsme zajížděli do exligových Semil a vzhledem k dlouhodobé statistice prvních zápasů, loňským výsledkům a zimní přípravě jsme se necítili být zrovna favority. Nakonec se ovšem ukázalo, že jsme formu vyladili přeci jen o trochu lépe než domácí a ze zápasu nevalné úrovně si odvezli celkové vítězství 5:3.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 3 | 4 | 5 | ...>> 6

Vyhledat:

TJ Sokol Ostašov - nohejbal v Liberci