Až příliš krutá prohra v Novém Boru
(Muži "A")

Na horkou půdu vedoucího celku KP do Nového Boru jsme jeli s vírou v dobrý výsledek. Ten byl i přes prohru 1:6 nečekaně blízko, zradili nás však koncovky třetích setů. Hned v pěti zápasů se šlo do třetího setu, čtyřikrát byl stav 9:9 a pouze jednou jsme se radovali z dílčího bodu..

Na zápas jsme dojeli ve čtyřech lidech (Bulíř, Dvořák, Loužil, Svoboda) a tak odpadly problémy s vymýšlením sestav. V první trojce (za soupeře střídající se J. Horák, T. Horák, Šedivý, Těšínský) jsme se přes různá střídání dostali do třetího setu a byla z toho první prohra 9:10 a stav 1:0 pro domácí. Odpověděli jsme první dvojicí (Šedivý, Těšínský x Bulíř, Loužil), když se za devítek po dramatické výměně jedinkrát štěstí usmálo na nás. Stav byl srovnaný 1:1.

Následoval zlomový zápas dvojic (J. a T. Horákové x Dvořák, Svoboda), kdy naši borci po perfektním výkonu vedli 9:8 ve třetím setu a zápas přesto dvěma chybami ztratili. Zápas singlu (Šedivý x Loužil) dospěl opět do třetího setu a opět skončil těsnou domácí výhrou.

Před námi stál těžký úkol pokusit se o zázrak a třikrát vyhrát. Jiskřička naděje ale zhasla hned v následujícím zápase trojic, byť nás opět dělil jediný míč. 4:1 pro domácí, bylo rozhodnuto. To nás zlomilo a obě další dvojice už skončili výhrou domácích ve dvou setech, celý zápas pak debaklem 6:1 pro domácí Jiskru Nový Bor "A".

2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-01.jpg (217.9kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-02.jpg (218kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-03.jpg (268.9kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-04.jpg (248.2kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-05.jpg (277.2kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-06.jpg (249.3kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-07.jpg (256.7kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-08.jpg (254.4kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-09.jpg (238kB) 2011-novy-bor-a-x-ostasov-a-10.jpg (284.5kB)