Novoborské "áčko" vyloupilo Ostašov
(Muži "A")

V předposledním zápase KP jsme přivítali druhý tým tabulky Nový Bor A. Oběma týmům už o nic nešlo, utkání tak proběhlo v uvolněné atmosféře a sportovním duchu, včetně zapůjčení bot bosému soupeři (mistr J. Horák) a podobných lahůdek. Sportovně se nám moc nedařilo a tak si soupeř odvezl výhru 2:5...

Zápas tradičně začal soubojem trojic (Bulíř, Loužil, Svoboda x Horák T., Šedivý, Štědra) a opět se potvrdilo, že trojice nejsou letos naší oporou. Přes snahu a vyrovnaný průběh hry jsme prohráli třetí set a pustili hosty do vedení. O srovnání stavu zápasu se měla postarat dvojice Bulíř, Loužil a také se jí to ve dvou setech proti J. a T. Horákovi podařilo, byť ve druhém setu za stavu 5:8 by si na ně nikdo soudný nevsadil. Další dvojice (Lukášek, Svoboda x Šedivý, Štědra) na soupeře ale nestačila a stav byl tak 1:2 pro hosty. Pak došlo k posunutí pořadí zápasů, což nám ze sportovního hlediska moc nenahrálo, protože druhá dvojice prohrála i svůj druhý zápas  a hosté měli hned tři mečboly.

A využili hned ten první, protože v trojicích jsme prodloužili tápání ze Semil. I v dalším zápase (Bulíř, Loužil x Šedivý, Štědra) se dařilo pouze hostující dvojici a již to vypadalo na opakování předchozího vzájemného zápasu v bleděmodrém. To nakonec nepřipustil Loužil v singlu proti dosud bezchybnému Šedivému a kosmeticky upravil konečný výsledek na 2:5 pro hosty.

2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-01.jpg (269.3kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-02.jpg (296.3kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-03.jpg (313.8kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-04.jpg (347.7kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-05.jpg (314.2kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-06.jpg (353.9kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-07.jpg (328.8kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-08.jpg (283.6kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-09.jpg (296.2kB) 2011-ostasov-a-x-novy-bor-a-10.jpg (197kB)