Semily domácí tvrz udrželi
(Muži "A")

Po dvou snadných domácích vítězstvích (Harrachov a Hodkovice) jsme zajížděli do Semil a po jarní domácí těsné prohře jsme věřili v odvetu. Ta se bohužel nekonala, když domácí zvítězili 5:2...

První trojice (Loužil, Jar. Rippl, Svoboda a střídající Bulíř) po výstupu z auta jako již tradičně nezačala dobře, bohužel i přes různá střídání jsme se nedobrali žádného zlepšení - 1:0 pro domácí. Nepohoda se přenesla i do první dvojice (Bulíř, Loužil),  kde jsme pro slabší účinnost v útoku  vývoj zápasu proti Radimově sestavě horko-těžko obraceli ve druhém a třetím setu. S nadějí jsme vzhlíželi ke druhé dvojici (Jar Rippl, Svoboda), která nám mohla zajistit vedení, ta se ovšem s formou nesešla a padla.

V důležitém singlu (R. Holata x Loužil) tahal domácí borec dlouho za kratší stranu provazu, ve druhém setu ovšem dokázal zápas prodloužit a když ve třetím zahrál dvě neskutečná "prasata", soupeř se zlomil. Domácí vedli 3:1 a to při dnešní formě trojic nevěštilo nic dobrého. A nic dobrého se také nekonalo, soupeř vyhrál a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Ve zbývajících zápasech dvojic nejdříve naše druhá statečně ale bezvýsledně vzdorovala soupeřově první, a naše první zaznamenala kosmetickou úpravu skóre na 5:2 v soupeřův prospěch.