Stoprocentní trojice zajistily body
(Muži "A")

Po první ztrátě v Chotyni byl čtvrtý zápas sezóny naším prvním domácím a Ostašov v něm bral proti Koberovům oba body po přesvědčivém vítězství 6:2. V ostašovské aréně nás podržely především stoprocentní trojice …

První dvě trojice šli i přes drobné problémy v druhé trojici za domácími a vše nasvědčovalo jasnému průběhu utkání. Hosté ale byli proti a ve třísetové bitvě posledním míčem přehrály domácí první dvojici, která jim k dílčímu úspěchu pomohla vlažným prvním setem a několika nepřesnostmi po chycených míčích v setu třetím. Druhá domácí dvojice také nezazářila a tak před singlem byl stav vyrovnaný 2:2.

Singl šel ovšem po hladkém průběhu za domácími a když třetí dvojice dokázala urvat vyrovnanou koncovku druhého setu tak Ostašov vedl před odvetnými trojicemi 4:2. A domácím se trochu překvapivě trojice tentokrát opravdu dařili. S přehledem kontrolovali první rozhodující trojici a v druhé dohrávané dokonce povolili rezignovanému soupeři celkem jen šest bodů …

Závěrečné hodnocení

I přes klopýtnutí v první půlce nepárové prostřední části domácí vyhráli zcela zaslouženě. Nejlepšími hráči domácích byli stoprocentní Drmla a Lukášek, u hostů nám dělal problémy nepříjemným servisem Prášek.

TJ Sokol Ostašov x Sokol Koberovy - 6:2 (13:5)

1. Bulíř, Loužil, Lukášek x Matoušek, Šich, Srbek - 2:0 (10:6, 10:9)
  2. Drmla, Jar. Rippl, Jir. Rippl x Jíra, Prášek, Šourek - 2:1 (6:10, 10:5, 10:7)
  3. Bulíř, Loužil x Prášek, Šourek - 1:2 (6:10, 10:6, 9:10)
  4. Jar. Rippl, Jir. Rippl x Šich, Srbek - 0:2 (7:10, 6:10)
  5. Loužil x Srbek - 2:0 (10:3, 10:6)
  6. Drmla, Lukášek x Jíra, Matoušek - 2:0 (10:6, 10:9)
  7. Bulíř, Loužil, Lukášek x Matoušek, Šich, Srbek - 2:0 (10:6, 10:5)
  8. Drmla, Jar. Rippl, Jir. Rippl x Jíra, Prášek, Šourek - 2:0 (10:3, 10:3)