Chotyňská kletba pokračuje
(Muži "A")

Na horké chotyňské půdě jsme bohužel neporušili smutnou tradici a v derby bývalých spoluhráčů jsme i přes vcelku vyrovnaný průběh většiny zápasů prohráli nakonec jasně 2:6 …

Do zápasu jsme šli bez zraněného Honzy Formana a tedy bez možnosti střídat. První trojka se vždy držela do stavu 7:7 v koncovkách ale selhala. Druhá trojice nehrála dobře a ve druhém setu čelila pěti mečbolům, domácí jimi ale pohrdli a až do koncovky třetího setu se strachovali o výsledek. V posledním míči ale nakonec měli potřebné štěstí. Bratři Ripplové povzbuzení zlepšeným výkonem šli do následující dvojice získat první bod, což se ovšem díky nepřesné mezihře nepodařilo.

V souboji druhých dvojic jsme do stavu 6:6 ve druhém setu byli lepším týmem, pak ale domácí se štěstím díky drobnému saku získali sedmý bod a nastartovali obrat, který dokončili ve třetím setu. V singlu jsme tedy museli bojovat o naději. Ve vyrovnaném zápase jsme vyhráli první set, druhý ale šel opět za domácími. Ve třetím bojovném setu dal domácí hráč tři bodová "prasátka" a bylo po naději. Ve zbývajících zápasech tak šlo už pouze o kosmetickou úpravu podoby výsledku, což se naší třetí dvojici a první trojici přeci jen povedlo.

Závěrečné hodnocení:

Při troše štěstí to mohla být remíza, ale domácí si vítězství rozhodně zasloužili. Opět nám bohužel nešli koncovky setů. U nás snaha a kolektivní výkon, u soupeře o výsledku rozhodli stoprocentní Bartoš se Sucharem ve trojici dobře doplňovaní Engelem.

SK Šmidliboys Chotyně x TJ Sokol Ostašov - 6:2 (13:7)

1. Bartoš, Engel, Suchar x Bulíř, Loužil, Lukášek - 2:0 (10:8, 10:7)
  2. Kolínský, Moravec, Rozbora x Drmla, Jar. Rippl, Jir. Rippl - 2:1 (10:6, 9:10, 10:9)
  3. Kolínský, Moravec x Jar. Rippl, Jir. Rippl - 2:0 (10:7, 10:8)
  4. Bartoš, Suchar x Bulíř, Loužil - 2:1 (6:10, 10:6, 10:6)
  5. Bartoš x Loužil - 2:1 (8:10, 10:7, 10:6)
  6. Engel, Rozbora x Drmla, Lukášek - 1:2 (6:10, 7:10)
  7. Bartoš, Engel, Suchar x Drmla, Jar. Rippl, Jir. Rippl - 2:0 (10:8, 10:8)
  8. Kolínský, Ron, Rozbora x Bulíř, Loužil, Lukášek - 0:2 (7:10, 7:10)
2016-chotyne-x-ostasov-1.jpg (356.1kB) 2016-chotyne-x-ostasov-2.jpg (333.1kB) Další Jardův bezchybný příjem … (287kB) 2016-chotyne-x-ostasov-4.jpg (237.9kB) 2016-chotyne-x-ostasov-5.jpg (324kB) 2016-chotyne-x-ostasov-6.jpg (273kB)