Ostašov přivezl bod z Mladějova
(Muži "A")

Ve druhém kole KP jsme zajížděli do Mladějova na horkou půdu ambiciózního nováčka, který v prvním kole naplno bodoval v Koberovech. V oslabené sestavě jsme tam za větrného počasí vyválčili další bod do tabulky po remíze 4:4.

Z důvodu nemoci nám na poslední chvíli vypadl Míra Bulíř a tak jsme museli improvizovat se sestavou. První nově sestavená trojice smolně prohrála koncovku druhého i třetího setu a domácí šli do vedení (1:0). Druhá trojice naštěstí vzápětí po další třísetové bitvě vyrovnala (1:1).

Výhrou natěšení bratři Ripplové byli hned nominováni do první dvojice, ve které si bohužel neporadili se soupeřem, zvětšujícím se větrem a především sami se sebou (2:1). Naše druhá dvojice prohrála první set, ale zabojoval a urvala dva další na naši stranu (2:2).

Singl byl z naší strany při vědomí důležitosti zápasu hraný dost opatrně, ale i bez obvyklého přídělu vítězných míčů jsme po dvou setech slavili dílčí úspěch (2:3). Třetí nově sestavená dvojice nastoupila proti papírově nejsilnější domácí sestavě a i přes boj do posledního míče třetího setu nakonec podlehla (3:3).

Hned následující trojice bratří Ripplů s Drmlou nám pojistila první bod do tabulky, když markantním zlepšením ve druhém a třetím setu nedala domácím šanci (3:4). Druhá trojice na ně bohužel nenavázala, když pohrdla vedením 6:2 v prvním setu a z toho se už v těsných koncovkách nevzpamatovala.

Závěrečné hodnocení

Spravedlivá remíza, i když vzhledem k prohraným dvěma koncovkám třetího setu, kdy bylo chyceno a nabito mohly a měly být body oba. U nás dobře zahráli Ripplové s Drmlou v trojicích a perfektně zabojovali Honza Forman (69! :-)) s Petrem Lukáškem ve druhé dvojici. Já si jdu koupit nové boty … ;-)

TJ Sokol Mladějov Ohrazenice  x TJ Sokol Ostašov - 4:4 (11:10)

1. Gombár, Kraus, Stolín x Forman, Loužil, Lukášek - 2:1 (8:10, 10:9, 10:9)
  2. Matyáš, Odler, Zelba x Drmla, Jar. Rippl, Jir. Rippl - 1:2 (7:10, 10:8, 8:10)
  3. Buzalka, Gombár x Jar. Rippl, Jir. Rippl - 2:0 (10:9, 10:6)
  4. Košek, Kraus x Forman, Lukášek - 1:2 (10:8, 8:10, 8:10)
  5. Odler x Loužil - 0:2 (8:10, 8:10)
  6. Odler, Zelba x  Drmla, Loužil - 2:1 (7:10, 10:6, 10:9)
  7. Gombár, Kraus, Stolín x Drmla, Jar. Rippl, Jir. Rippl - 1:2 (10:6, 6:10, 6:10)
  8. Odler, Zejbrlik, Zelba x Forman, Loužil, Lukášek - 2:0 (10:9, 10:8)