Vítězný trojkový finiš zajistil body v Hodkovicích
(Muži "A")

Na začátku nové sezóny Ostašov přerušil tříletou sérii porážek v úvodních zápasech a po silném nepárovém prostředku zápasu a vítězství v poslední trojici si zajistil import prvních jarních bodů z Hodkovic.

Úvod ovšem žádnému happyendu nenasvědčoval a vše běželo podle v předchozích letech obvyklého scénáře. První velezkušená trojice Bulíř, Forman Loužil (s krásným kulatým součtem věku 160) se k radosti místních fanoušků na kurtu moc neohřála a po tristním výkonu v útoku a obraně přepustila po dvou rychlých setech pole našim "mladíkům" ;-). Drmla s Lukáškem a Jirkou Ripplem si pak vedli o něco lépe, ale série tří domácích bodových "prasátek" ve třetím setu je odsoudila k těsné porážce (2:0).

Začínalo nám téct do bot, ovšem první dvojice Bulíř, Loužil zatáhla za záchranou brzdu a nedala v obou hraných setech domácím nadějím žádnou šanci pomýšlet na připsání třetího bodu v utkání (2:1). Na své předchůdce úspěšně navázali Jarda a Jirka Ripplové, kteří po zlepšené hře ve druhém a třetím setu vyrovnali stav utkání na 2:2.

Singl měl při absenci domácího Jelínka jasného favorita v Loužilovi, který naštěstí pro nás i přes krátký výpadek v koncovce prvního setu proti sympaticky bojujícímu soupeři papírové předpoklady potvrdil (2:3). V následujícím souboji třetích dvojic si pak Drmla s Lukáškem se soupeřem zkušeně poradili a dali nám jistotu zisku alespoň jednoho bodu do tabulky (2:4).

Odvoz všech bodů do Ostašova nám měla zajistit hned druhá trojice ve složení Lukášek a bratři Ripplové, ovšem domácí dnes velmi dobře fungující sestava byla rozhodně proti (3:4). Došlo tedy na drama do posledního zápasu, ve kterém ovšem hostující sestava nepřipustila žádné komplikace a vybojovala první letošní nejen trojkové ale i celkové vítězství (3:5).

Závěrečné hodnocení:

Zlaté body, trojky nic moc, ale historie se snad ptát nebude :-). U nás kolektivní výkon, u soupeře zahrála dobře trojice Jač, Jáč (jun.), Novotný.

SK Hodkovice x TJ Sokol Ostašov - 3:5 (7:11)

1. Jáč, Jáč (jun.), Novotný x Bulíř, Forman, Loužil - 2:0 (10:6, 10:5)
  2. Buriánek, Kraus M., Truhlář x Drmla, Lukášek, Jir. Rippl - 2:1 (9:10, 10:5, 10:8)
  3. Jáč (jun.), Vojtíšek x Bulíř, Loužil - 0:2 (2:10, 4:10)
  4. Jáč, Novotný x Jar. Rippl, Jir. Rippl - 1:2 (10:5, 5:10, 7:10)
  5. Jáč (jun.) x Loužil - 0:2 (6:10, 4:10)
  6. Buriánek, Truhlář (Kraus M.) x Drmla, Lukášek - 0:2 (6:10, 7:10)
  7. Jáč, Jáč (jun.), Novotný x Lukášek, Jar. Rippl, Jir. Rippl - 2:0 (10:5, 10:5)
  8. Buriánek, Kraus M., Vojtíšek x Bulíř, Forman, Loužil - 0:2 (6:10, 6:10)
Hodkovice x Ostašov (2016) - 1 (333.4kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 2 (306.3kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 3 (321.1kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 4 (230.2kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 5 (286.2kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 6 (283.3kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 7 (265.9kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 8 (312kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 9 (356.9kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 10 (330.4kB) Hodkovice x Ostašov (2016) - 11 (309.9kB)