V úvodu sezóny těsná prohra s Lučany
(Muži "A")

Soutěžní ročník krajského přeboru v roce 2015 jsme zahájili jako téměř každý rok mdlým výkonem a těsnou prohrou 3:5 se soupeři z Lučan. Budeme doufat, že co nejdříve najdeme slušnou sportovní formu a doženeme tréninkové manko …

Ostašov x Lučany - 3:5 (7:10)

Bulíř, Forman, Loužil x Kouřil P., Vítek, Halama
0:2 (9:10, 9:10)

První trojka se celý zápas hledala a v každém setu darovala soupeři nejméně pět bodů, i přesto se pokaždé dostala na devítky, které ovšem ani jednou neurvala pro sebe … 0:1

Rippl Jir, Rippl Jar., Lukášek (Jirka) x Jablunka, Papageorgiu I., Kolomazník
0:2 (7:10, 6:10)

Druhá trojice hrála podobně s tím, že se na dostřel k soupeři ani nepřiblížila. 0:2 (Za stejného stavu loni začalo pršet, tentokrát nás ale příroda zradila. Asi chtěla naznačit, že by někteří měli v zimě více trénovat … :-) )

Rippl Jir, Rippl Jar. x Jablunka, Kalina (Vítek)
2:0 (10:9, 10:9)

V první dvojici se Jarda s Jirkou také hledali, ovšem v prvním setu se soupeři zranil nejúdernější smečař Jablunka zvaný Jabko a s náhradní sestavou jsme si nakonec nejtěsnějším rozdílem poradili. 1:2

Lukášek, Jirka (Forman) x Zuzánek, Halama
0:2 (3:10, 6:10)

Druhé dvojici se bohužel nedařila mezihra, útok i pole a tak snadno prohrála, stav byl 1:3.

Loužil x Kouřil P.
2:0 (10:3, 10:6)

Pro singl musel soupeř nasadit náhradní variantu za zraněného Jablunku. Petr Kouřil se ale nesrovnal s příjmem a vcelku lehce prohrál … 2:3

Bulíř, Loužil x Kouřil P., Kouřil J.
1:2 (10:9, 9:10, 9:10)

Třetí dvojice asi rozhodla zápas, všechny tři sety šly do koncovky za stavu 9:9 a my jsme i přes několik možností útoku uspěli pouze jednou … 2:4

Bulíř, Forman, Loužil x  Kalina, Bureš, Zuzánek (Papageorgiu I., Kolomazník)
2:0 (10:7, 10:7)

První trojice si s oslabenou soupeřovo trojicí vcelku lehce poradila. 3:4

Rippl Jir, Rippl Jar., Lukášek x Kouřil P., Vítek, Kouřil J.

Druhé trojici to dnes moc nesedlo nejen herně (jako ostatně všem) ale i výsledkově a tak i přes snahu prohrála ve dvou setech. Konečný stav zápasu tedy byl 3:5