Áčko vybojovalo remízu s Novým Borem
(Muži "A")

V pátek 25.5.  nás čekal druhý zápas na našem hřišti, a my tedy chtěli na domácí půdě opět naplno bodovat. Po špatném začátku jsme ovšem byli rádi za bod po remíze zachráněné z téměř beznadějného stavu 1:4.

Zahajovací zápas trojic vyhráli bez problémů ve dvou setech hosté, naštěstí naše trojice leváků zabrala a třísetovým vítězstvím srovnala stav. To byl ale bohužel na dlouhou dobu náš poslední úspěch. Bratři Ripplové nečekaně ztratili dobře rozjetý třetí set, když je rozhodilo nezvyklé odpískání časového limitu na podání, v následující "obětované"  dvojice se hrál pouze první set do jednoho úspěšně dotaženého přestupu z invalidity částečné na plnou a i v singlu jsme nedostali vůbec šanci pomýšlet na dobrý výsledek.

Pak ale první dvojka s přehledem vyhrála a začali se dít velké věci… Ze zálohy narychlo povolaný Peťa Brunclík pomohl vybojovat první odvetnou trojici a když i naši leváci ukradli bod do té doby bezchybnému Luboši Šedivému, mohli jsme oslavit konečnou remízu 4:4

Výsledky zápasů:

1) Bulíř, Dvořák, Loužil x Rauch, Rozbora, Šedivý - 0:2 (7:10, 8:10)
2) Jirka, Jar. Rippl, Jir. Rippl x Černý, Horák, Štědra - 2:1 (10:7, 7:10, 10:8)
3) Jar. Rippl, Jir. Rippl x Rauch, Šedivý - 1:2 (10:8, 9:10, 9:10)
4) Jirka, Loužil x Černý, Rozbora - 0:2 (6:10, 1:10 skreč)
5) Dvořák x Rozbora - 0:2 (2:10, 6:10)
6) Bulíř, Dvořák x Horák, Štědra - 2:0 (10:6, 10:8)
7) Brunclík, Bulíř, Dvořák x Černý, Horák, Štědra - 2:0 (10:9, 10:8)

8) Jirka, Jar. Rippl, Jir. Rippl x Rauch, Rozbora, Šedivý - 2:1 (7:10, 10:7, 10:8)

Okamžik obratu - Marek s Mirkem snižují na 2:4