Větrná loterie na Majáku s dobrým koncem pro Ostašov
(Muži "A")

Po páteční porážce jsme hned v pondělí pouze v šesti i s nedoléčeným zraněným odjely do Jablonce k odloženému zápasu s místním Majákem "A". Naštěstí pro nás domácí na tom byli velmi podobně a tak jsme uhrály ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách příjemný výsledek 2:6 pro hosty...

Začátek ovšem nevypadal nijak slibně, když první trojice (Buriánkové J., M. a O.  x Jirka, Ripplové Jar. a Jir.) smolně podlehla soupeři ve třech setech. Naštěstí mezi tím dorazil Marek a tak si druhá trojice (Potůčkové D., M. a P. x Bulíř, Dvořák, Loužil) mohla vcelku snadno poradit s bojovným ale ještě nevyzrálým soupeřem.

V následujícím zápase naše první dvojice (M. Buriánek, Potůček P. x Ripplové Jar. a Jir.) zahrála s přehledem a poradila si snadno se soupeřem, u kterého M. Buriánek hrál po delším zranění. Na domácí nejsilnější nasazenou dvojici (Buriánkové J. a O. x Jirka, Loužil) pak nastoupila naše "obětovaná", která ve druhém setu sahala po třetím ale po neproměněném útoku opět odešla poražená. Za stavu 2:2 si ovšem Marek Dvořák v Singlu s přehledem poradil s Honzou Buriánkem a my jsme před poslední dvojicí sahali po jistotě alespoň jednoho bodu.

Jistota také nakonec přišla, ovšem domácí dorostenecká dvojice D. a M. Potůčkové kladla Bulířovy s Dvořákem za jejich vydatné pomoci nečekaně tuhý odpor. Historie se ovšem neptá, takže jsme měli před trojicemi  hned dvě příležitosti k dosažení pátého vítězného bodu. A hned tu první se nám proti rodině Buriánků podařilo proměnit, když se zraněný Loužil schoval na bloku a vydřeli jsme vítězství ve třech setech. Když si i druhá trojice poradila s Potůčkovic rodinou sestavou, bylo rozhodnuto o konečném výsledku 6:2 pro Ostašov.

Maják A x Ostašov A  (1) (255.1kB) Maják A x Ostašov A  (2) (224kB) Maják A x Ostašov A  (3) (224.4kB) Maják A x Ostašov A  (4) (228.3kB) Maják A x Ostašov A  (5) (233.8kB) Maják A x Ostašov A  (6) (315.8kB)

Návrat do:
Muži "A"
Aktuality

Vyhledat:

TJ Sokol Ostašov - nohejbal v Liberci