Se Šmidliboys "B" smolně bez bodů
(Muži "A")

Ke třetímu zápasu sezóny zajíždělo áčko do Stráže na domácí půdu Šmidliboys "B" a tentokrát bohužel vyšlo ze vzájemného souboje se zkušeným soupeřem bez bodového zisku. Po smolně ztraceném prostředku zápasu prohrálo nakonec s celkovým skóre 6:2 pro domácí...

První trojice (Bradáč, Drmla, Hašek x Bulíř, Dvořák, Loužil) pro nás nezačala moc dobře, brzy jsme prohrávali o čtyři body a hra se příliš nedařila. Od poloviny setu jsme sice začali dotahovat, poslední míč ale patřil domácím. Druhý set byl opět spíše upracovaný, dokázali jsme jej ale po výměnách postů zlomit po polovině na svoji stranu.  Ve třetím setu jsme pak hned ze začátku uskočily o dva body a utkání zakončili po dlouhé výměně nečekanou "šmudlou" do rozhozené obrany.

Druhá trojice (Drahoňovský, Jirmus (tady si nejsem jistý, když tak opravím :-), Solfronk x Jirka, Rippl Jar., Rippl Jir.) po vzoru té první také začala špatně, tady se ale žádné zlepšení nedostavilo a především díky špatné mezihře si odnesla rychlý dvousetový debakl. Na první dvojku (Drahoňovský, Solfronk x Dvořák, Jirka) jsme proti zkušené sestavě "obětovali" náš nesehraný pár a zázrak se bohužel nekonal. Za nepříznivého stavu 1:2 jsme ve snaze rychle vyrovnat nasadili dlouhodobě asi nejsehranější dvojici (Drmla, Jirmus x Bulíř Loužil), soupeř ale nekladl téměř žádný odpor - 2:2.

Za vyrovnaného stavu vše nasvědčovalo tomu, že klíčovým duelem pro konečnou dělbu bodů bude následující singl, což se k naší smůle potvrdilo. Zápas obou soupeřů (Bradáč x Loužil) dobře se znajících ze společných tréninků, v podstatě rozhodlo obnovené zranění v prvním setu za stavu 6:1 pro nás a následné nedotažení tohoto setu do vítězného konce za stavu 9:9. Druhý set pak již měl domácí borec plně pod kontrolou. Veškeré naděje pro zachování šance na vítězství jsme teď vkládali do bratrů Ripplových, kteří ovšem neměli svůj den a i přes nespornou snahu prohráli nejprve dvojici proti Bradáčovi s Haškem a následně spolu s Jirkou i trojici proti stejnému soupeři doplněnému o Drmlu. Poslední trojice ve které Loužila dobře nahradil Sedlák tak již mohla pouze kosmeticky upravit výsledek, což se jí po prohrané koncovce třetího setu nepodařilo. Zápas tak skončil 6:2 pro domácí a my si připsali první (a doufejme i poslední :-) porážku v tomto ročníku.

Šmidliboys B x Ostašov A (1) (306.6kB) Šmidliboys B x Ostašov A (2) (309.6kB) Šmidliboys B x Ostašov A (3) (332.6kB) Šmidliboys B x Ostašov A (4) (313.5kB) Šmidliboys B x Ostašov A (5) (302.7kB) Šmidliboys B x Ostašov A (6) (281.7kB) Šmidliboys B x Ostašov A (7) (141.5kB) Šmidliboys B x Ostašov A (8) (253.5kB) Šmidliboys B x Ostašov A (9) (303kB) Šmidliboys B x Ostašov A (10) (280kB) Šmidliboys B x Ostašov A (11) (218.4kB) Šmidliboys B x Ostašov A (12) (270.7kB) Šmidliboys B x Ostašov A (13) (264.8kB) Šmidliboys B x Ostašov A (14) (270.7kB) Šmidliboys B x Ostašov A (15) (306.7kB) Šmidliboys B x Ostašov A (16) (276kB)