Vítězný vstup do sezóny v Semilech
(Muži "A")

K prvnímu zápasu letošní sezóny jsme zajížděli do exligových Semil a vzhledem k dlouhodobé statistice prvních zápasů, loňským výsledkům a zimní přípravě jsme se necítili být zrovna favority. Nakonec se ovšem ukázalo, že jsme formu vyladili přeci jen o trochu lépe než domácí a ze zápasu nevalné úrovně si odvezli celkové vítězství 5:3.

Do prvního zápasu trojic jsme nominovali loňskými boji prověřenou trojici Bulíř, Dvořák, Loužil. A ta si i přes nulovou zimní přípravu (Marek nastoupil po třičtvrtěroční pauze zapříčiněné zraněním, my jsme trojici hráli naposledy asi v lednu) snadno poradila se sestavou Semil ve dvou setech, když domácí uhráli celkově jen pět míčů. Naše nově sestavená druhá trojice Jirka, Jar. Rippl, Jiří Rippl si pak v zápase proti zkušené dvojici R. Holata, Procházka doplněné o dorostence Michala Holata počínala nad očekávání dobře, nakonec však ve třetím setu podlehla. Po trojicích tedy byl stav vyrovnaný 1:1.

Ve dvojicích jsme nejprve "obětovali" dvojici Dvořák, Jirka proti nejlepší domácí sestavě R. Holata, Procházka, vzápětí však bratři Ripplové srovnali stav zápasu na 2:2. Více o dělbě bodů mohl napovědět singl, kde Loužil ve třetím setu přetlačil Procházku, získal vedení 3:2 na zápasy a zlepšil naše vyhlídky na plný bodový zisk. Další bod připsala hned dvojice Bulíř, Loužil, když po vyhrané koncovce prvního setu měla zápas plně pod kontrolou.

Za stavu 4:2 v náš prospěch jsme měli jistotu bodu a v souboji naší druhé trojice proti dnes první nasazené Semil jsme věřili v plný bodový zisk. Ten se také naplnil, když se domácí trojice dostatečně nezlepšila oproti tragickému úvodu utkání. V posledním zápase pak domácí po změně na bloku již jen kosmetický korigovali výsledek na konečných 5:3 pro Ostašov. Tímto výsledkem jsme protrhli mnoho let (6-7?) trvající šňůru prohraných úvodních zápasů sezóny a odvezli si ze Semil cenné dva body do tabulky.

2012-semily-a-x-ostasov-a-1.jpg (263.7kB) 2012-semily-a-x-ostasov-a-2.jpg (172.4kB) 2012-semily-a-x-ostasov-a-3.jpg (279.7kB) 2012-semily-a-x-ostasov-a-4.jpg (280.7kB) 2012-semily-a-x-ostasov-a-5.jpg (142.7kB)

Návrat do:
Muži "A"
Aktuality

Vyhledat:

TJ Sokol Ostašov - nohejbal v Liberci