"Derby" v Chotyni pro domácí
(Muži "A")

Úvodní zápas nového ročníku KP nám přivedl do cesty bývalé spoluhráče Aleše Rona, Martina Moravce a Aleše "Vařečku" Kolínského nyní hrající za SK Šmidliboys Chotyně spolu s bývalými hráči Liazu a České Kamenice. Z vítězství 5:2 se nakonec zaslouženě (bohužel) radovali domácí...

Domácí, které přišlo podpořit cca 70 diváků, již měli za sebou jeden odehraný zápas v tomto roce a na jejich rozehranosti to bylo znát. První set úvodních trojic (za nás Bulíř, Loužil, Svoboda, střídající Jar. Rippl, Lukášek) se ještě tahal, ve druhém už měli jasně navrch a my jsme střídali snad na všech postech ve snaze něco změnit.

Následoval souboj prvních dvojic (Lejsek, Solfronk x Bulíř, Loužil), kde jsme měli dlouho navrch. Bohužel, vlastními chybami jsme soupeře pustili do zápasu a prohráli po boji i ve třetím setu. Nadšení domácích fanoušků naštěstí zchladila naše druhá dvojice (Jar. Rippl, Svoboda a střídající Lukášek), která vydřela vítězství a dala nám naději na slušný výsledek. Singl (Moravec x Loužil) ovšem tentokrát patřil přesvědčivě Martinu Moravcovi a domácí měli hned tři mečboly pro dosažení celkového vítězství.

A hned v následujícím zápase trojic jej byť těsně 10:9 ve třetím setu proměnili. Areálem proběhla mexická vlna a už se hrálo jen o čest a celkové skóre. Druhá dvojice prohrála s první domácí a po vystoupení mažoretek a předání dortu Aleši Ronovi jsme si připsali ještě jeden čestný bodík v zápase první dvojice s domácí druhou (Kolínský, Schneider a střídající Moravec). To už ale domácím náladu ani trochu nezkazilo.

2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-01.jpg (251.3kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-02.jpg (259.5kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-03.jpg (234.5kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-04.jpg (276.1kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-05.jpg (176.5kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-06.jpg (209.1kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-07.jpg (314.5kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-08.jpg (313.7kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-09.jpg (305.4kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-10.jpg (289.2kB) 2011-smidliboys-a-x-ostasov-a-11.jpg (282.9kB)